twitter

Najkorzystniejszy leasing, wynajem długoterminowy i kredyt na Śląsku

Jesteśmy niezależną firmą zajmującą się przygotowywaniem najlepszych rozwiązań dla Klientów zainteresowanych leasingiem samochodowym, wynajmem długoterminowym czy też korzystnym kredytem. 

Od wielu lat świadczymy usługi leasingowe i kredytowe, korzystając ze współpracy z 40 renomowanymi firmami oraz bankami. Jako niezależna firma, mamy na względzie przede wszystkim dobro każdego naszego Klienta, niezależnie czy podejmujemy się takich usług jak leasing samochodów osobowych i dostawczych, czy też wynajem długoterminowy.. Zawsze podejmujemy się powierzonego zadania z maksymalną dokładnością oraz ukierunkowaniem na indywidualne potrzeby Klienta.

Poznaj najświeższe HOT OFERTY wynajmu długoterminoweg.

Nie doliczamy dodatkowych opłat i prowizji. 

Nasza firma stworzona została przez fachowców, którzy doskonale znają się na branży leasingowej i działają w niej aktywnie od kilkunastu lat. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do przedsiębiorców działających na terenie Katowic czy Gliwic, ale również z całej Polski.

To, co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji to wysoka orientacja na klienta. Chętnie znajdziemy dla Państwa najlepszą ofertę leasingu samochodów i maszyn, leasingu all inclusive, wynajmu długoterminowego i pomożemy także w załatwieniu wszelkich formalności kredytowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty wynajmu długoterminowego oraz leasingu samochodów, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie firmy, która mieści się w Gliwicach (niedaleko Katowic).

 

LeasinGOnline.png
Leasing ALL INCLUSIVE
GO-auto Sprawdź ofertę

Znajdź wymarzone auto taniej niż myślisz!
Wygodnie i bezpiecznie!

 
 
Zadaj pytanie

Pytania i odpowiedzi

Partnerem merytorycznym GO-leasing jest Wolters Kluwer

Partnerem merytorycznym GO-leasing w interpretacji i poradach podatkowo-rachunkowych jest Wolters Kluwer – wydawca Vademecum Głównego Księgowego.

image

Cesja umowy leasingu po 1 stycznia 2019r.

Od kilku lat prowadzę 1 – os. działalność gospodarczą. We wrześniu 2018r. zawarłem na swoją firmę umowę leasingu operacyjnego. W przyszłym roku planuję przekształcenie działalności w spółkę prawa handlowego (Sp. z o.o.). W związku z tym chciałbym przenieść na spółkę w formie cesji część umów zawartych na 1-os. dz.gosp., w tym w/w umowę leasingu. Jakie będą skutki podatkowe dla spółki, która przejmie leasing w cesji po 1.01.2019r.? Czy będzie mogła skorzystać z prawa do zaliczania w koszty opłat leasingowych na zasadach obowiązujących do końca 2018r.?

Czytaj więcej »

Pozostałe pytania i odpowiedzi

Zobacz wszystkie »
Porozmawiaj z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce