twitter

Kredyt samochodowy dla firm – co warto o nim wiedzieć?

Duża liczba przedsiębiorców, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, korzysta z własnych samochodów. Warto jednak -wraz z upływem czasu i rozwoju firmy – pomyśleć o kupnie auta przeznaczonego wyłącznie do celów służbowych. Obecnie, popularnym sposobem finansowania takiego wydatku jest kredyt na samochód dla firm.

Kredyt na samochód dla firm udzielany jest – jak sama nazwa wskazuje – pod zakup auta. Charakterystyczne, dla tej formy pożyczki, jest niskie oprocentowanie – o wiele bardziej korzystne niż ma to miejsce np. w przypadku klasycznych kredytów gotówkowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i współpracy z renomowanymi bankami oraz przedsiębiorstwami leasingowymi, jesteśmy w stanie znaleźć dla Państwa najbardziej korzystny kredyt na samochód dla firm.

W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy znaleźć idealny kredyt na samochód dla firm lub najtańszy leasing.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Data publikacji: 27/08/2018

Czy pytanie okazało się pomocne?

dobra odpowiedź

31

zła odpowiedź

33

Udostępnij:

Zadaj pytanie

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

532 775 775

gliwice@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce