twitter

Leasing aut używanych – co warto wiedzieć na jego temat?

Obecnie, najpopularniejszą metodą finansowania aut, pozostaje leasing. Korzystają z niego nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również niewielkie firmy lokalne. Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie jednak sprawy, że możliwy jest również leasing aut używanych.

Decydując się na leasing aut używanych należy pamiętać, że nie każdy samochód z rynku wtórnego może być objęty tą formą finansowania. Głównym kryterium jest oczywiście wiek auta. Największą popularnością cieszy się obecnie leasing aut, które nie posiadają więcej niż trzy lata.

Leasing aut używanych – podstawowe informacje

Główna różnica pomiędzy leasingiem aut używanych, a leasingiem klasycznym, polega na długości trwania umowy leasingowej. W przypadku nowych samochodów maksymalny okres leasingu wynosi od 5 do 7 lat, a w przypadku aut używanych nie powinien on przekraczać 7-8 lat.

Wszystkich Państwa, zainteresowanych naszą ofertą leasingu aut używanych, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy znaną i szanowaną w branży  firmą, dla której najważniejsze jest zadowolenie klientów. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać nas i nasze usługi.

Zapraszamy!

Data publikacji: 27/08/2018

Czy pytanie okazało się pomocne?

dobra odpowiedź

29

zła odpowiedź

36

Udostępnij:

Zadaj pytanie

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

532 775 775

gliwice@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce