twitter

Leasing samochodu używanego – jakie dokumenty będą Ci potrzebne?

Żyjemy w kraju, w którym wtórny rynek aut rozwija się wyjątkowo prężnie. Z tego też powodu pojawia się coraz więcej możliwości związanych z leasingiem samochodów używanych. Ta oferta jest wyjątkowo korzystna dla niewielkich  przedsiębiorców, którzy pomimo że potrzebują auta służbowego, nie posiadają środków na zakup nowego samochodu, prosto z salonu. Decydując się na skorzystanie z oferty leasingu samochodu używanego mogą się nie tylko efektywniej rozwijać, ale również spełniać rosnące oczekiwania klientów.

Warto również zaznaczyć, że procedura leasingowa jest o wiele prostsza niż ta, którą przygotowują banki w procesie starania się o przyznanie kredytu. Biorca powinien jednak zawczasu zaopatrzyć się w kilka niezbędnych dokumentów, takich jak:

  • dowód osobisty,
  • NIP,

Wszystkich Państwa zachęcamy do skorzystania z naszej oferty leasingu aut używanych. Jesteśmy przekonani, że każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający, będzie zadowolony z jakości naszych usług.

Data publikacji: 27/08/2018

Czy pytanie okazało się pomocne?

dobra odpowiedź

30

zła odpowiedź

36

Udostępnij:

Zadaj pytanie

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

532 775 775

gliwice@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce